Student News of Area Interest


TRIAD MIDDLE SCHOOL

(Third 9 weeks)

HONOR ROLL

Hall of Fame (4.330-3.750)

Morgan Alexander, Trista Boggs, Paige Davis, Emma Dorn, Jaylin Endicott, Ashtin Fauber, Joe Ferguson, Garrett Flack, Caelie Flora, Thomas Ford, Gracey Gilpin, Tyler Gross, Gage Heitman, Justin Hinkle, Drue Instine, Jaylin Jones, Shelby LeMaster, Lia LeMay, Cati LeVan, Frani LeVan, Graham Lightle, Hannah McManaway, Caitlyn Organ, Jonathan Peake, Hayden Phillips, Logan Phillips, Cole Pond, Cole Porter, Zane Robison, Joni Russell, Ryland Smiles, Shalynn Smiles, Austin Swiatek, Morgan Swiatek, Rylie Thomas, Tucker Webb, Tavin Yorgason.

Honor Roll (3.7490-3.4010)

Ian Barger, Makenzi Brautigam,Drew Campbell, Wyatt Cave, Alyssa Conley, Alison Cox, Vendalyn Culp, Annikah Driscoll, Kohl Eggleston, Emma Ferguson, Emma Flora, Carly Goodman, Elizabeth Greene, Kaitlyn Gregg, Allison Harlan, Mallory Hayes, Lunya Hernandez, Camden Hess, Isiah Leasure, Robby Lockschmidt, Xander Loudermilk, Carson Manley, Adam Mroczkowski, Dylanger Parker, Tyler Perry, Baylie Plank, Kylie Reynolds, Wyatt Robison, Jalynn Smith, Taylor Smith, Hailey Snider, Carly Spain, Ayden Spriggs, Ty Thomas, Hunter Thompson, Owen Veith, Abby Walls, Matthew Wells, Wyatt Wenger, Evan Ziegler.

Merit Roll (3.4000-3.0000)

Holly Alvoid, Rylie Banda, Dalton Combs, Madison Cox, Evan Culp, Everett Dorn, Cayla Eaton, Tabitha Gaier, Joe Graham, Lillian Greene, Alli Gregg, Mason Harper, Jacob Haser, Coleman Hauck, Chase Hecker, Taylor Holtsberry, Spencer Huffman, Tabby Isaacs, Eli Jenkins, Maison Johnson, Blake Kerrigan, Batai Lease, Reid Lightle, William Lockschmidt, Abby McCreary, Kaleb Meeker, Tyler Miller, Audra Millice, Kaley Nott, Emma Orahood, Afton Osterholt, Cheyanne Parker, Angel Penhorwood, Xander Reynolds, Mara Rogan, Addi Ross, Griffin Ross, Hayden Simpson, Jared Spors, Vivian Stout, Alex Street, Lily Swank, Savannah Van Tassell, Kyle Walborn, Michael Warner, Matthew Yocom.

PERFECT ATTENDANCE

(Third 9 Weeks)

Alyiah Ater, Jesse Bailey, Devin Bradley, Carson Bialecki, Drew Campbell, Andy Combs, Sam Combs, Abby Downey, John Downey, Cayla Eaton, Jaylin Endicott, Ashtin Fauber, Jayden Ferguson, Izzy Fisher, Garrett Flack, Kim Garris, Makayle Gaston, Shaila Gilliam, Carly Goodman, Elizabeth Greene, Lillian Greene, Chloe Grisez, Levi Haulman, Gage Heitman, Hayley Judy, Lia LeMay, Kaleb Meeker, Audra Millice, Trey Oyer, Logan Phillips, Chance Porter, Cole Porter, Wyatt Robison, James Rodgers, Mara Rogan, Aaron Roy, Dillon Sarrazine, Carly Spain, Ayden Spriggs, Alex Street, Gracie Street, Hunter Thompson, Tristah Truitt, Gaven Van Tassell, Kyle Walborn, Tucker Webb, Tavin Yorgason, Evan Ziegler.

_ _ _ _

TRIAD HIGH SCHOOL

(Third 9 Weeks)

HONOR ROLL

Hall of Fame (3.75 – 4.00)

Jared Anderson, Austin Bails, Cameron Boes, Ashley Boggs, Kayleigh Boldman, Olivia Butz, Loucindia Cauley, Samantha Cole, Audrey Combs, Ian Crabtree, Austin Deere, Mason Dellinger, Ali Dixon, Brianna Eaton, Abby Ehrenborg, Alea Ferguson, Brian Ferguson, Shane Ford, Alex Freyhof, Jacob Greve, Christopher, Hinkle, Ellie House, Harley Huffman, Kendell Hughes, Trevor Instine, Amber Kuck, Leslie LeMaster, Lindsey LeMaster, Hadley LeVan, Audrey Lightle, Jackson Lightle, Macy Linscott, Hannah Longberry, Sidney Louck, Jaden Martin, Lauren McCall, Colby McConnell, Logan McCoy, Madison McCreary, Tabitha Miles, Megan Miller, Lexi Moore, Lydia Moxley, Danielle Mullin, Anna Nott, Alec Ober,Lauren O’Brien, Andrew O’Neal, Thomas O’Neal, Ellie Osterholt, Brooklyn Overfield, Dalton Overfield, Hannah Overfield, Kylee Overfield, Jacob Partlow, Myranda Peake, Kaitlynn Pence, Bailey Perry, Caleigh Phelps, Sydney Propst, Delaney Reinhardt, Harleigh Russell, Aaron Sanford, Danica Seifert, Gracie Sheets, Shelby Sheets, Jacob Simonelli, Jordan Simonelli, Gregory Sizemore, Jennifer Sizemore, Garrett Smith, Paxton Smith, Nora Spence, Jaina Stanley, Devin Swiatek, Carsyn Thomas, Tori Thomas, Truitt Thomas, Kirstin Troyer, Catherine Van Tassell, Dylan Van Tassell, Jessie Woodard.

Honor Roll (3.401 – 3.749)

Kirstin Bailey, Macey Bailey, Daniel Brennan, Dustin Bruce, Isaiah Bruce, Eli Carson, Sierra Chesley, Anniek Cnossen, Kelsey Cole, Madison Dolby, Summer Doty, Cameron Edge, Jevin Edley, Makenzie Gordon, Rowan Grisez, Kelsey Hackley, Stephanie Harrington, Dustin Haulman, Jacob Hill, Morgan Hunter, Jacob Jenkins, Hannah Judy, Cheyenne Lake, Michael Leistritz, Riley Louck, Jacob Miller, Megan Miller, Paige Miller, Hailey Moore, Alison Mroczkowski, Eli O’Brien, Payton Oyer, Vendela Pejreus, Shelly Porter, Kayleigh Rice, Kallie Smith, Austin Spain, Chris Tomlin, Jordyn Unger, Noah Unger, Ashley Welsh, Lydiah Wenger, Kiki Zizzo, Zack Zizzo.

Merit Roll (3.00 – 3.400)

Lizzie Arthur, Danyel Bailey, Trinity Banda, Dylan Bernardi, Levi Brandyberry, Carly Brennan, Dustin Brown, Blake Cauley, MaKenzie Cauley Taylor Clark, Trace Donohoe, Kobe Endicott, Hayley Filipovic, William Fogle, J. T. Frazier, Lindsay Fulwider, Briley Harlan, Brenna Head, Aubrey Horn, Ty Hutchins, Aly Inskeep, Kailee Jordan, Amanda Kerns, Lily King, Peter King, Addie Legge, Ashley Leistritz, Kayla LeMaster, Alec Lowry, Cade Manley, Andi Marland, Hunter McConnell, Dominick McFarland, Skylah Plank, Dylan Rice, Christopher Roy, Ashtyn Sarrazine, Kaiden Seifert, Clayton Smith, Bailey Stachiw, Elle Stegall, Maddie Stokes, Hunter Talbot, Trey Taylor, Dylan Warner, Parker Wells, Colton Williams, Caleb Young.